• Eenrum 1

  • Trainingsschema

    Dag Van Tot
    Dinsdag 20:00 21:30
    Donderdag 20:00 21:30
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 14:00Pekelder Boys 1 - Eenrum 1Sportpark Rutger Oldeboom
    1 dec. 14:00Eenrum 1 - Kwiek 1Sportpark Eenrum
    8 dec. 14:00PJC 1 - Eenrum 1Sportpark Burg. Boekhoven
    15 dec. 14:00Eenrum 1 - Heiligerlee 1Sportpark Eenrum
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 nov.Eenrum 1 - Groninger Boys 10 - 6
    10 nov.Eenrum 1 - SPW 12 - 3
  • Poulestanden Eenrum 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SPW 188002491524
    2PJC 185212420417
    3MOVV 1851225111416
    4Heiligerlee 185032316715
    5Gieterveen 184131914513
    6VVK 184132017313
    7Engelbert 183321614212
    8Kwiek 173131111010
    9Wedde 172141112-17
    10Farmsum 172141114-37
    11Amicitia VMC 181431622-67
    12Bareveld 182152230-87
    13Eenrum 170251124-132
    14Pekelder Boys 180261029-192

    Poulestanden Eenrum 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordwolde 111008173
    2Groninger Boys 111006063
    3Helpman 111006153
    4Aduard 2000 111005143
    5DVC Appingedam 111005233
    6Corenos 111004133
    7vv Winsum 111003033
    8Bellingwolde 111004223
    9GRC Groningen 111004223
    10Musselkanaal 111003123
    11Siddeburen 111003123
    12Mamio 111004313
    13TLC 111004313
    14Groninger Boys 111001013
    15Groningen 111003303
    16NEC Delfzijl 111002203
    17Be Quick 1887 111002203
    18GVAV-Rapiditas 111002203
    19FC Ter Apel '96 111002203
    20Hoogezand 111001103
    21Marum 110013300
    22PKC'83 110012200
    23Grijpskerk 110012200
    24Lycurgus 110012200
    25Oranje Nassau 110012200
    26Pelikaan S 110011100
    27Holwierde 1100134-10
    28Muntendam 1100134-10
    29SC Loppersum 1100101-10
    30FC Lewenborg 1100124-20
    31VEV'67 1100124-20
    32Groen Geel 1100113-20
    33Middelstum 1100113-20
    34Sellingen 1100125-30
    35Heiligerlee 1100114-30
    36Be Quick 1887100103-30
    37FC LEO 1100115-40
    38Kwiek 1100116-50
    39Eenrum 1100106-60
    40VVK 1100118-70

    Poulestanden Eenrum 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eenrum 122007346
    2Geel Wit 121014223
    3WEO 1200228-60
  • Selectie

    NummerNaam
    1Alex Plat
    2Sybolt Lindenbergh
    3Mathijs Voos
    4Douwe van der Meulen
    5Sigmar van der Tuuk
    6Sander Smit
    7Quincy Dijkstra
    8Devi de Klerk
    9Tim Spijk
    10Sam Hanenburg
    11
    12Job van der Horn
    13Tim Roelink
    14Maarten Bakker
    15Jurriƫn Mulder
    16
    17Nick Rijzinga
    18Bobo Miedema
    19Erik Kraaivanger
    20
  • Staf

    NaamFunctie
    AfgeschermdAssistent-scheidsrechter(club)
    Afgeschermd
    Ploeg, Klaas van derTrainer/coach
    Ploeg, Klaas van derTeammanager
    Veenstra, TjidsgerTeammanager