• SAMEN DOEN IS BETER

  • Eenrum 1

  • Trainingsschema

    Dag Van Tot
    Dinsdag 20:00 21:30
    Donderdag 20:00 21:30
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eenrum 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SPW 115123048212739
    2Heiligerlee 116111442222034
    3PJC 115103244331133
    4MOVV 11692545281729
    5Gieterveen 1158253834426
    6Engelbert 11474337211625
    7Kwiek 1168173526925
    8Farmsum 1167273835323
    9VVK 1176474136522
    10Wedde 1175393235-318
    11Bareveld 11532102862-3411
    12Amicitia VMC 1162592850-2211
    13Pekelder Boys 11724113357-2410
    14Eenrum 11512121746-295

    Poulestanden Eenrum 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordwolde 111008173
    2Groninger Boys 111006063
    3Helpman 111006153
    4Aduard 2000 111005143
    5DVC Appingedam 111005233
    6Corenos 111004133
    7vv Winsum 111003033
    8Bellingwolde 111004223
    9GRC Groningen 111004223
    10Musselkanaal 111003123
    11Siddeburen 111003123
    12Mamio 111004313
    13TLC 111004313
    14Groninger Boys 111001013
    15Groningen 111003303
    16NEC Delfzijl 111002203
    17Be Quick 1887 111002203
    18GVAV-Rapiditas 111002203
    19FC Ter Apel '96 111002203
    20Hoogezand 111001103
    21Marum 110013300
    22PKC'83 110012200
    23Grijpskerk 110012200
    24Lycurgus 110012200
    25Oranje Nassau 110012200
    26Pelikaan S 110011100
    27Holwierde 1100134-10
    28Muntendam 1100134-10
    29SC Loppersum 1100101-10
    30FC Lewenborg 1100124-20
    31VEV'67 1100124-20
    32Groen Geel 1100113-20
    33Middelstum 1100113-20
    34Sellingen 1100125-30
    35Heiligerlee 1100114-30
    36Be Quick 1887100103-30
    37FC LEO 1100115-40
    38Kwiek 1100116-50
    39Eenrum 1100106-60
    40VVK 1100118-70

    Poulestanden Eenrum 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eenrum 122007346
    2Geel Wit 121014223
    3WEO 1200228-60
  • Selectie

    NummerNaam
    1Alex Plat
    2Sybolt Lindenbergh
    3Mathijs Voos
    4Douwe van der Meulen
    5Sigmar van der Tuuk
    6Sander Smit
    7Quincy Dijkstra
    8Devi de Klerk
    9Tim Spijk
    10Sam Hanenburg
    11
    12Job van der Horn
    13Tim Roelink
    14Maarten Bakker
    15Jurriƫn Mulder
    16
    17Nick Rijzinga
    18Bobo Miedema
    19Erik Kraaivanger
    20
  • Staf

    NaamFunctie
    AfgeschermdAssistent-scheidsrechter(club)
    Ploeg, Klaas van derTrainer/coach
    Veenstra, TjidsgerTeammanager