• SAMEN DOEN IS BETER

  • Eenrum 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nube, WimTechnische stafTrainer/coach
    Nube, WimOverige stafTeammanager
    Oostema, KevinOverige stafTeammanager
    Wösten, GerardOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Van Tot
    Dinsdag 20:00 21:15
    Donderdag 20:00 21:15
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 sep. 10:30VVK 2 - Eenrum 2Sportpark Het Noorden
    27 sep. 10:45Eenrum 2 - Farmsum 2Sportpark Eenrum
    4 okt. 10:45Eenrum 2 - GSAVV Forward 10Sportpark Eenrum
    11 okt. 12:00Engelbert 2 - Eenrum 2Sportpark Engelbert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.Noordpool-U.F.C. 2 - Eenrum 22 - 2 (4 - 5)
    13 sep.FC Lewenborg 4 - Eenrum 25 - 0
  • Poulestanden Eenrum 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eenrum 210102201
    2Noordpool-U.F.C. 210102201

    Poulestanden Eenrum 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lewenborg 411005053
    2Kwiek 511006243
    3Farmsum 211005233
    4GSAVV Forward 911005323
    5GSAVV Forward 1011001013
    6Actief 500000000
    7Gruno 600000000
    8Engelbert 2100101-10
    9Kwiek 4100135-20
    10VVK 2100125-30
    11Blauw Geel'15 2100126-40
    12Eenrum 2100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, MaartenTeamspeler
    Biemond, KarelTeamspeler
    Haan, Jari deTeamspeler
    Horn, Job van derTeamspeler
    Joustra, GerritTeamspeler
    Remijn, MichelTeamspeler
    Spanninga, ErwinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.