• SAMEN DOEN IS BETER

  • EKC VR1

  • Trainingsschema

    Dag Van Tot Plaats
    Maandag 19:30 21:00 Kloosterburen
    Woensdag 19:30 21:00 Eenrum
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:30FC Wolvega VR1 - ST Eenrum/Kloosterburen VR1Sportpark Molenwiek
    6 nov. 14:00ST Eenrum/Kloosterburen VR1 - FC Burgum VR1Sportpark Kloosterburen
    13 nov. 14:00ST Eenrum/Kloosterburen VR1 - Be Quick D VR1Sportpark Eenrum
    20 nov. 17:15Groen Geel VR1 - ST Eenrum/Kloosterburen VR1Sportpark Corpus Den Hoorn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.EKC VR1 - Leeuwarder Zwaluwen VR11 - 2
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Struiksma, HenkOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden ST Eenrum/Kloosterburen VR1 (212 Vrouwen Zaterdag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Knickerbockers VR233008179
    2Heerenveense Boys VR2430116799
    3VVK VR143017259
    4Groen Geel VR1421110917
    5Be Quick D VR122005056
    6Leeuwarder Zwaluwen VR1420267-16
    7FC Burgum VR131116334
    8EKC VR14103410-63
    9FC Wolvega VR1201124-21
    10d' Olde Veste'54 VR14013414-101
    11Lycurgus VR14004213-110

    Poulestanden ST Eenrum/Kloosterburen VR1 (B2400 Vrouwen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EKC VR121106334
    2SV Bedum VR121105324
    3vv Winsum VR2200227-50

    Poulestanden ST Eenrum/Kloosterburen VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D VR100000000
    2EKC VR100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Annema, GrethaTeamspeler
    Bos, IreneTeamspeler
    Bos, NTeamspeler
    Hofman, C.Teamspeler
    Knol, IrisTeamspeler
    Knol, NickyTeamspeler
    Lukkien, JoniTeamspeler
    Meurs, JoniTeamspeler
    Postma, Emma DeborahTeamspeler
    Postma, RebeccaTeamspeler
    Reitsma, WTeamspeler
    Rijzinga, SarahTeamspeler
    Roelink, MarijeTeamspeler
    Steeg, Johanna van deTeamspeler
    Tjoelker, DesieTeamspeler
    Vries, Femke Willemijn deTeamspeler
    Werkman, NikkiTeamspeler
    Zuidersma, JudithTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.