Wisselend resultaat Eenrum VR30+
De voetbalsters van Eenrum VR30+ hebben vrijdagavond 30 oktober wisselende resultaten behaald. Op het Geert Reinders Sportpark te Winsum werd de 3e ronde in de 1e klasse 13 najaar gespeeld. Echter wederom was er ook nu een team afwezig te weten vv De Marne 1. De selectie van Eenrum bestond nu uit Vera Toonder, Daniëlle van der Meer, Anda Toonder, Selina Vorenkamp, Margriet Bijlholt, Wietske Hoek, Kim Melchior, Christina Prins, Nynke Diecke en Claudia Kramer. Dit waren de resultaten:
Eenrum – vv Winsum 0-2
Tegen Winsum ging het al na 3 minuten mis toen een goed uitgespeelde aanval tot 0-1 leidde. Winsum bleek de betere ploeg en kreeg ook veel ruimte. Eenrum probeerde wel wat terugb te doen maar wist geen bres te slaan in de Winsumer defensie. Zo zagen Margriet Bijlholt en Anda Toonder hun inzetten naast gaan. Er was geen opening te vinden. Het was weer Winsum dat middels een afstandsschot in de 14e minuut wel succesvol was wat de stand op 0-2 zette. Hier bleef het bij.
SV Bedum – vv De Marne 2 1-0
SV Bedum – Eenrum 3-0
Tegen het sterke SV Bedum had Eenrum weinig in de melk te brokkelen. De paarshemden heersten op alle fronten en kwamen na 5 minuten middels een aanval recht door het midden op 1-0. Keepster Kim Melchior die op een kapotte schoen in het doel stond wist ook nog enkele malen redding te brengen. Eenrum probeerde wel wat terug te doen maar zoals eerder gemeld liet SV Bedum dat niet toe. Een aanval over links in de 9e minuut leidde tot 2-0. Twee minuten later werd het na een snelle aanval ook al 3-0. Hierna kreeg Eenrum enkele kansen maar Nynke Diecke en Anda Toonder waren onfortuinlijk. Zo bleef het 3-0. Het is echter jammer dat SV Bedum niet in de eerste twee ronden kon meedoen want dan had de stand er heel anders uitgezien.
vv De Marne 2 – Eenrum 0-2
Tegen vv De Marne 2 wist Eenrum de avond nog enigszins te redden. Eenrum was nu de bovenliggende partij en kreeg ook haar mogelijkheden. Toch duurde het tot de 8e minuut eer de roodbaadjes de leiding namen. Anda Toonder lanceerde Claudia Kramer die alleen doorging en de 0-1 tegen de touwen werkte. Daarna waren er nog enkele goede kansen voor Eenrum maar het duurde tot 20e minuut eer de overwinning veilig werd gesteld. Claudia Kramer vond Anda Toonder die de 0-2 eindstand noteerde.
vv Winsum – SV Bedum 1-1
vv De Marne 2 – vv Winsum 1-1
Dit leverde de volgende tussenstand op:
- vv De Marne 1 4 4 0 0 12 8- 1
- Eenrum 7 3 0 4 9 9-11
- SV Bedum 3 2 1 0 7 7- 1
- vv Winsum 5 1 2 2 5 5- 8
- vv De Marne 2 5 0 1 4 1 2- 8
De 4e ronde wordt vrijdag 13 november in Bedum afgewerkt.
Jitse Drent