• SAMEN DOEN IS BETER

  • Laatste nieuws omtrent nieuwe velden

    Het nieuwe trainingsveld, gelegen tussen de grasrenbaan, kan langzamerhand, afhankelijk van de weersomstandigheden, wat intensiever gebruikt worden. De planning hiervoor ziet er als volgt uit:

    • zaterdag 16 november speelt Eenrum JO12 er op een half veld tegen Middelstum
    • zaterdag 23 november speelt Eenrum JO17 er tegen Noordpool U.F.C. JO17
    • na 24 november mag de jongere jeugd, die nu op de ijsbaan traint, er trainen
    • zondag 1 december speelt Eenrum 1 er tegen Kwiek 1
    • hierna kan het veld intensiever, dus ook door andere teams, gebruikt worden voor wedstrijden

    Het nieuwe hoofdveld wordt voorlopig nog niet gebruikt. De nieuwe verlichting, op beide velden, wordt binnenkort aangesloten.

    Verder:

    • ZONDAG 17 NOVEMBER speelt Eenrum 2 op het oude trainingsveld tegen Forward 10 (10.30 uur), terwijl  
    • EENRUM 1 haar thuiswedstrijd in de beker tegen GRONINGER BOYS 1 IN BAFLO speelt; aanvang 14.00 uur
    • het weekend van 23 en 24 november spelen andere teams nog op het oude trainingsveld
    • de oudere jeugd en senioren blijven voorlopig trainen op het oude trainingsveld.
  • Programma Thuis

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    22 nov. 19:30Eenrum VR1 - vv Zeester VR1Sportpark Toercamp veld 1
    22 nov. 20:30Eenrum VR1 - SIOS VR2Sportpark Toercamp veld 1
    23 nov. 09:00Eenrum JO8-1G - SV Bedum JO8-4Sportpark Eenrumveld 1
    23 nov. 10:45Eenrum JO17-1 - Noordpool-U.F.C. JO17-1Sportpark Eenrumveld 1
    24 nov. 10:00Eenrum 3 - Usquert 2Sportpark Eenrumveld 1
    30 nov. 09:00Eenrum JO12-1 - SJO Coendersborg JO12-3Sportpark Eenrumveld 2
    30 nov. 09:00Eenrum JO8-1G - SV Bedum JO8-3Sportpark Eenrumveld 1
    30 nov. 09:00Eenrum JO11-1 - Lycurgus JO11-6GSportpark Eenrumveld 1
    30 nov. 10:15Eenrum JO15-1G - SJO 't Hogeland JO15-1Sportpark Eenrumveld 2
    30 nov. 10:30Eenrum JO14-1G - ST FC LEO/Kloosterburen JO14-1Sportpark Eenrumveld 1
    30 nov. 12:00ST Eenrum/Kloosterburen VR2 - ZEC VR1Sportpark Kloosterburenveld 1
    30 nov. 14:00ST Eenrum/Kloosterburen VR1 - Groen Geel VR1Sportpark Kloosterburenveld 1
    1 dec. 14:00Eenrum 1 - Kwiek 1Sportpark Eenrumveld 1
  • Programma Uit

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 19:50vv Winsum VR3 - Eenrum VR1Sportpark Toercamp
    22 nov. 20:50Aduard 2000 VR1 - Eenrum VR1Sportpark Toercamp
    23 nov. 09:00SJO Feanstars MO17-1 - Eenrum MO17-1Sportpark 't Ketting
    23 nov. 10:00Winsum JO9-3G - Eenrum JO9-1GSportpark Schilligeham
    23 nov. 10:45LEO FC JO12-1G - Eenrum JO12-1Sportpark Leens
    23 nov. 10:45FC LEO JO11-1 - Eenrum JO11-1Sportpark Leens
    23 nov. 11:00De Heracliden JO15-2 - Eenrum JO15-1GSportpark Uithuizermeeden
    23 nov. 11:00GVAV-Rapiditas JO14-2 - Eenrum JO14-1GSportpark Kardinge
    23 nov. 14:00DIVA'83 VR1 - ST Eenrum/Kloosterburen VR2Sportpark Kardinge
    23 nov. 14:30Lycurgus VR1 - ST Eenrum/Kloosterburen VR1Sportpark West-End
    24 nov. 12:00Amicitia VMC 4 - Eenrum 2Sportpark Coendersborg
    24 nov. 14:00Pekelder Boys 1 - Eenrum 1Sportpark Rutger Oldeboom
    30 nov. 08:30GRC Groningen JO9-3 - Eenrum JO9-1GSportpark Corpus Den Hoorn
    30 nov. 09:00SJO STEO JO17-1 - Eenrum JO17-1Sportpark Stedum
    30 nov. 12:00Kollum MO17-1 - Eenrum MO17-1Sportpark Baensein
  • WEBSHOP voor leden

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 nov.Eenrum 1 - Groninger Boys 10 - 6
    17 nov.Rood Zwart Baflo 2 - Eenrum 32 - 1
    17 nov.Eenrum 2 - GSAVV Forward 103 - 2
    16 nov.Gomos MO17-1 - Eenrum MO17-13 - 0
    16 nov.The Knickerbockers VR2 - EKC VR11 - 2
    16 nov.EKC VR2 - Holwierde VR10 - 6
    16 nov.SJO 't Hogeland JO17-1 - Eenrum JO17-11 - 4
    16 nov.Eenrum JO15-1G - vv Zeester JO15-11 - 5
    16 nov.Eenrum JO12-1 - Middelstum JO12-10 - 2
    16 nov.VVSV '09 JO11-1 - Eenrum JO11-111 - 2
    16 nov.VVSV '09 JO14-1 - Eenrum JO14-1G1 - 13
    10 nov.Eenrum 1 - SPW 12 - 3
    10 nov.Eenrum 2 - Groen Geel 53 - 1
    10 nov.Farmsum 3 - Eenrum 33 - 3
    9 nov.Be Quick D VR1 - EKC VR17 - 2