Samen doen is beter

EKC VR30+ pakken koppositie

De 30+vrouwen van EKC zijn vrijdagavond 15 maart in Leens ook weer van start gegaan in de 1e klasse 16 voorjaar.

De selectie bestond deze keer uit: Kim Melchior, Renskje Heinstra, Andrea Egberts, Christina Prins, Sarah van Dijk, Maaike Lokken, Inge Mulder, Anda Toonder en Selina Vorenkamp. Dit waren hun resultaten:

 

VVSV’09 – FC LEO                                                                      0-0

 

EKC – Zuidhorn                                                                             1-0

 

Een nieuwe tegenstander voor EKC die goed tegenstand bood. Wel was EKC de bovenliggende partij maar Zuidhorn liet zich zeker niet wegdrukken. Toch was het EKC dat in de 8e minuut middels Anda Toonder op 1-0 kwam. EKC wilde meer maar slaagde daar niet meer in. Daar ook Zuidhorn er niet door kwam bleven de drie punten bij EKC.

 

FC LEO – Grijpskerk                                                                      0-1

 

Zuidhorn – VVSV’09                                                                     0-1

 

Grijpskerk – Zuidhorn                                                                    0-0

 

VVSV’09 – EKC                                                                            0-0

 

De eerste aanval was voor VVSV’09 maar EKC kwam later ook. Beide teams hielden elkaar aardig in evenwicht. EKC slaagde er niet in om te doelpunten terwijl aan de andere kant keepster Christina Prins enkele malen uitkomst moest bieden. Zo bleef het 0-0 en deelden beide teams de punten.

 

EKC – Grijpskerk                                                                           2-0

 

Tegen nieuweling Grijpskerk liep het beter. EKC speelde duidelijk meer naar voren en kreeg ook kansen. Echter vooralsnog wilde de bal er niet in. Keepster Christina Prins kwam ook nauwelijks in actie maar het moest tot de 14e minuut duren eer de ban werd gebroken. Anda Toonder vond Inge Mulder die de 1-0 maakte. Drie minuten later was Anda weer de aangeefster en maakte Inge het andermaal af: 2-0. Daar bleef het bij.

 

Zuidhorn – FC LEO                                                                       2-0

 

FC LEO – EKC                                                                              0-0

 

Had FC LEO nog net verloren van Zuidhorn nu was ze meer op dreef. Keepster Christina Prins moest nu enige malen handelend ingrijpen. Ook EKC viel aan maar het wilde voorin niet lukken. Kim Melchior zag haar inzet over gaan. Gaandeweg sloop ook de vermoeidheid bij beide ploegen er in zodat de beginstand ook de eindstand werd: 0-0.

 

Grijpskerk – VVSV’09                                                                   0-1

 

Dit leverde de volgende tussenstand op:

1. EKC                                    4    2    2    0    8    3- 0

2. VVSV’09                            4    2    2    0    8    2- 0

3. Zuidhorn                                       2- 2

4. Grijpskerk                           4    1    1    2    4    1- 3

5. FC LEO                              4    0    2    2    2    0- 3

 

De volgende ronde wordt op vrijdag 5 april in Ulrum afgewerkt.