• SAMEN DOEN IS BETER

  • 4 van pagina 18

  • Programma Thuis

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    3 okt. 09:00Eenrum JO15-1G - VIOD JO15-1GSportpark Eenrumveld 1
    3 okt. 09:00Eenrum JO10-1 - SV Bedum JO10-4Sportpark Eenrumveld 2
    3 okt. 09:00Eenrum JO11-1 - vv Zeester JO11-1GSportpark Eenrumveld 2
    3 okt. 10:00ST Eenrum/Kloosterburen MO17-1 - Noordpool-U.F.C. MO17-1Sportpark Kloosterburenveld 1
    3 okt. 10:00Eenrum JO9-1 - Winsum JO9-3GSportpark Eenrumveld 2
    3 okt. 10:15Eenrum MO13-1d - Noordpool-U.F.C. MO13-2Sportpark Eenrumveld 2
    3 okt. 11:00Eenrum JO19-1 - Corenos JO19-1Sportpark Eenrumveld 1
    3 okt. 11:30Eenrum JO13-1 - Potetos JO13-1Sportpark Eenrumveld 2
    3 okt. 13:00ST Eenrum/Kloosterburen VR3 - De Fivel VR1Sportpark Eenrumveld 2
    3 okt. 14:00Eenrum JO17-1 - VVSV '09 JO17-1Sportpark Eenrumveld 1
    4 okt. 10:00Eenrum 3 - Usquert 2Sportpark Eenrumveld 1
    4 okt. 10:45Eenrum 2 - GSAVV Forward 10Sportpark Eenrumveld 2
    4 okt. 14:00Eenrum - Blauw Geel'15Sportpark Eenrumveld 1
    9 okt. 19:30Eenrum 35+1 - FC LEO 35+1Sportpark De Kleyveld 1
    9 okt. 19:30Eenrum 35+2 - Warffum 35+1Sportpark Zandeweerveld 1
    9 okt. 20:30Eenrum VR1 - SC Loppersum VR1Sportpark Centrumveld 2
    9 okt. 21:00Eenrum 35+1 - vv Winsum 35+1Sportpark De Kleyveld 1
    9 okt. 21:00Eenrum 35+2 - KRC 35+1Sportpark Zandeweerveld 1
    9 okt. 21:30Eenrum VR1 - ZEC VR1Sportpark Centrumveld 2
    9 okt. 22:00Eenrum 1 - Exstudiantes Groningen 6Kardinge, Sportcentrum (GRONINGEN)Kardinge veld 1
  • Programma Uit

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 21:00DWS Oosterpoort 7 - Eenrum 1Hoogkerk, Sporthal (GRONINGEN)
    3 okt. 09:30VVSV '09 JO8-1 - Eenrum JO8-1GSportpark De Kley
    3 okt. 12:30VVK VR2 - ST Eenrum/Kloosterburen VR2Sportpark Het Noorden
    3 okt. 15:40Leeuwarder Zwaluwen VR1 - ST Eenrum/Kloosterburen VR1Sportpark Nylan
    9 okt. 20:00NEC Delfzijl VR1 - Eenrum VR1Sportpark Centrum
    9 okt. 20:30vv Zeester 35+1 - Eenrum 35+1Sportpark De Kley
    9 okt. 20:30Rood Zwart Baflo 35+1 - Eenrum 35+2Sportpark Zandeweer
    9 okt. 21:00Farmsum VR1 - Eenrum VR1Sportpark Centrum
    9 okt. 21:30VVSV '09 35+1 - Eenrum 35+1Sportpark De Kley
    9 okt. 21:30ZEC 35+1 - Eenrum 35+2Sportpark Zandeweer
    10 okt. 09:00Lycurgus JO13-4 - Eenrum JO13-1Sportpark West-End
    10 okt. 10:00vv Zeester JO15-1G - Eenrum JO15-1GSportpark Toercamp
    10 okt. 10:15SC Loppersum MO13-1 - Eenrum MO13-1dSportpark Loppersum
    10 okt. 11:00ZEC VR1 - ST Eenrum/Kloosterburen VR3Sportpark Zandeweer
    10 okt. 13:15vv Winsum JO17-3 - Eenrum JO17-1Sportpark Winsum-West
    10 okt. 14:00SVZ JO19-1 - Eenrum JO19-1Sportpark Zeyen
    11 okt. 12:00Kloosterburen 2 - Eenrum 3Sportpark Kloosterburen
    11 okt. 12:00Engelbert 2 - Eenrum 2Sportpark Engelbert
    11 okt. 15:00Groen Geel - EenrumSportpark Corpus Den Hoorn
  • WEBSHOP voor leden

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 sep.Meeden - Eenrum2 - 1
    27 sep.Eenrum 2 - Farmsum 21 - 1
    27 sep.Eenrum 3 - Woltersum 22 - 3
    26 sep.Zuidhorn MO17-2 - ST Eenrum/Kloosterburen MO17-11 - 4
    26 sep.LTC JO19-2 - Eenrum JO19-11 - 7
    26 sep.EKC VR1 - Heerenveense Boys VR21 - 2
    26 sep.EKC VR2 - SC Stadspark VR12 - 5
    26 sep.SJO 't Hogeland JO15-1 - Eenrum JO15-1G5 - 5
    26 sep.De Lauwers JO11-1 - Eenrum JO11-13 - 2
    26 sep.SJO KRC/ZEC JO17-1G - Eenrum JO17-19 - 1
    26 sep.SV Bedum JO13-3 - Eenrum JO13-10 - 14
    26 sep.SV Bedum MO13-1 - Eenrum MO13-1d5 - 9
    25 sep.Eenrum VR1 - NEC Delfzijl VR11 - 3
    25 sep.Eenrum 35+1 - vv Zeester 35+1
    25 sep.KRC 35+1 - Eenrum 35+23 - 2